• Gimnazjum w Chybiu
  Gimnazjum w Chybiu

  Gimnazjum w Chybiu

 • PTTK
  PTTK

  Chodzimy w góry...

 • Edukacja regionalna
  Edukacja regionalna
 • Comenius
  Comenius

  Poznajemy inne kraje...

 • Sport
  Sport

  Ćwiczymy bo lubimy...

Wyprawa na Babią Górę

W ten weekend (28-29 czerwca) jako szkolne kolo PTTK wybralismy sie na wycieczke która rozpocznie nasze wakacje. Naszym celem byla Babia Góra (1725 m.n.p.m. ) 

Podczas naszej dwudniowej wyprawy pogoda dopisywala nam caly czas. Trasa byla trudna i wiekszosc czasu pielismy sie pod góre. Na poczatku nasz szczyt wydawal nam sie bardzo oddalony, lecz czas mijal nam bardzo szybko i juz pierwszego dnia zdobylismy Babia Góre. Nocowalismy w schronisku na Markowych Szczawinach. Kolejnego dnia znów weszlismy na najwyzszy szczyt Beskidów, lecz nie bylo juz tak latwo, gdyz wial okropnie silny wiatr. Musielismy trzymac sie wszyscy razem i isc bardzo ostroznie, poniewaz wyjscie na Babia bylo bardzo strome i kamieniste. Wszyscy mozemy przyznac, ze byl to kolejny wyjazd pelen przygód ! :)

 

Szkoła w pilotażu programowania

 

mPotęga

niebieska-linia-logo

OGÓLNOPOLSKIE POGOTOWIE DLA OFIAR PRZEMOCY W RODZINIE "NIEBIESKA LINIA"

801 120 002

TELEFON ZAUFANIA DS PRZEMOCY W RODZINIE

33 851 29 29

WIĘCEJ NA:

www.gops.chybie.samorzady.pl

moodle

© 2015 Gimnazjum w Chybiu