• Gimnazjum w Chybiu
  Gimnazjum w Chybiu

  Gimnazjum w Chybiu

 • PTTK
  PTTK

  Chodzimy w góry...

 • Edukacja regionalna
  Edukacja regionalna
 • Comenius
  Comenius

  Poznajemy inne kraje...

 • Sport
  Sport

  Ćwiczymy bo lubimy...

Szczyty zdobyte

9 pazdziernika 2010 roku bardzo wesola grupa czlonków Szkolnego Kola Turystycznego udala sie na kolejny rajd górski, który rozpoczelismy wysiadajac z autokaru w Wisle Partecznikach. Szlakiem zóltym przez Kamienny dotarlismy na Trzy Kopce Wislanskie. Tu zafundowalismy sobie pólgodzinny odpoczynek w "Telesforówce". Odpoczeci i nieco posileni, szlakiem niebieskim, udalismy sie przez Zakrzosek i Swiniorke na Orlowa. Tam zrobilismy sobie kolejny postój sycac ciala posilkiem, a oczy cudownym widokiem jesiennych gór. Chociaz nieco zmeczeni, zdobylismy jeszcze Równice. Po krótkim odpoczynku zeszlismy do Ustronia Polany, gdzie czekal juz na nas autokar. Calosc naszej trasy wyniosla okolo 17,5 km. Zmeczeni, ale i nasyceni pieknem gór o tej porze roku, wrócilismy do Chybia.

 

Szkoła w pilotażu programowania

 

mPotęga

niebieska-linia-logo

OGÓLNOPOLSKIE POGOTOWIE DLA OFIAR PRZEMOCY W RODZINIE "NIEBIESKA LINIA"

801 120 002

TELEFON ZAUFANIA DS PRZEMOCY W RODZINIE

33 851 29 29

WIĘCEJ NA:

www.gops.chybie.samorzady.pl

moodle

© 2015 Gimnazjum w Chybiu