• Gimnazjum w Chybiu
  Gimnazjum w Chybiu

  Gimnazjum w Chybiu

 • PTTK
  PTTK

  Chodzimy w góry...

 • Edukacja regionalna
  Edukacja regionalna
 • Comenius
  Comenius

  Poznajemy inne kraje...

 • Sport
  Sport

  Ćwiczymy bo lubimy...

Nowy zarząd

14 wrzesnia  2011 r. odbylo sie spotkanie czlonków Szkolnego Kola Turystycznego „Trzynastka”. Na zebraniu zostal wybrany zarzad na rok szkolny 2011/2012.  Przewodniczaca kola zostala Monika Krajewska z klasy II c, funkcje skarbników pelnic beda Szymon Ryszka z klasy IIb oraz Krzysiek Parchanski z klasy III b. Nad kronika kola czuwac beda Karolina Dziendziel  z klasy Iii oraz Agata Pieknik z klasy IIc.

 

 

Szkoła w pilotażu programowania

 

mPotęga

niebieska-linia-logo

OGÓLNOPOLSKIE POGOTOWIE DLA OFIAR PRZEMOCY W RODZINIE "NIEBIESKA LINIA"

801 120 002

TELEFON ZAUFANIA DS PRZEMOCY W RODZINIE

33 851 29 29

WIĘCEJ NA:

www.gops.chybie.samorzady.pl

moodle

© 2015 Gimnazjum w Chybiu