• Gimnazjum w Chybiu
  Gimnazjum w Chybiu

  Gimnazjum w Chybiu

 • PTTK
  PTTK

  Chodzimy w góry...

 • Edukacja regionalna
  Edukacja regionalna
 • Comenius
  Comenius

  Poznajemy inne kraje...

 • Sport
  Sport

  Ćwiczymy bo lubimy...

Uczniowie piszą

Witam wszystkich po długiej przerwie. Jak się macie ?  Niedawno skończyły się wakacje...niestety. Więc czas wrócić do rzeczywistości. Codzienne pobudki o szóstej rano teraz będzie to codzienność, liczne kartkówki, sprawdziany każdego dnia, ale słuchajcie –spokojnie, ten rok szybko zleci. No dobrze, więc ten rok szkolny chciałabym zacząć krótką notatką i pewnymi pomysłami na mile spędzoną sobotę. Każdy z nas w wakacje nie doceniał tego, że właśnie zaczął się weekend, ponieważ nasze całe dwa miesiące wolności były właśnie takim długim weekendem,…

Czytaj więcej

To już koniec roku szkolnego… Zaczynają się wakacje! Czas tak zwanej laby oraz odpoczynku przed nowym rokiem szkolnym.

 Kończy się moja przygoda zwana „gimnazjum.” Ja i moi rówieśnicy z klas trzecich po wakacjach rozpoczynamy „nowy rozdział życia”- tak jak to sobie nazywam. Nowe szkoły, nowi znajomi i nowe doświadczenia. Z jednej strony to bardzo dobrze, ponieważ „rozwiniemy skrzydła i polecimy w dalszym ciągu zwiedzać świat.” Może to dziwnie brzmi, ale ile w tym prawdy!

 Trzy lata minęły jak…

Czytaj więcej

Już od dawna przygotowano nas (trzecie klasy) do tego dnia. Dnia, w którym zobaczymy i poznamy miejsce gdzie zginęły miliony osób. Żydów, Polaków, Romów oraz innych narodowości. Wcześniej były tylko zdjęcia, filmy, opowiadania, artykuły, wiersze i tym podobne. W końcu zobaczyliśmy to na własne oczy. Jak to mogę opisać? Co czuję? Boli mnie to… Płakać mi się chce na myśl o tym, co działo się tam ponad 70 lat temu.

 Cieszę się z tego powodu, że byłam na tym edukacyjnym…

Czytaj więcej

Cześć wszystkim ! W tym tygodniu przeprowadziłam małą ankietę wśród naszych pierwszaków. Byłam bardzo ciekawa, czy mają zamiar już wkroczyć w świat dorosłych? Czy znudziło im się bycie dzieckiem? Zobaczcie ich odpowiedzi:

 

 Laura 1c-Nie warto być dorosłym, bo dorosły człowiek dziwnie by wyglądał, skacząc na dmuchanym zamku albo tuląc misia. Dużo mu wtedy nie wypada robić i ma się dużo problemów i obowiązków wiec lepiej być małym !

Ola 1b-Ehm, wybacz, ale tego ci nie powiem, bo nie mam pojęcia... zależy…

Czytaj więcej

 

Szkoła w pilotażu programowania

 

mPotęga

niebieska-linia-logo

OGÓLNOPOLSKIE POGOTOWIE DLA OFIAR PRZEMOCY W RODZINIE "NIEBIESKA LINIA"

801 120 002

TELEFON ZAUFANIA DS PRZEMOCY W RODZINIE

33 851 29 29

WIĘCEJ NA:

www.gops.chybie.samorzady.pl

moodle

© 2015 Gimnazjum w Chybiu