• Gimnazjum w Chybiu
  Gimnazjum w Chybiu

  Gimnazjum w Chybiu

 • PTTK
  PTTK

  Chodzimy w góry...

 • Edukacja regionalna
  Edukacja regionalna
 • Comenius
  Comenius

  Poznajemy inne kraje...

 • Sport
  Sport

  Ćwiczymy bo lubimy...

Ale to już było! I nie wróci więcej...

Zaczynam cytatem z piosenki Maryli Rodowicz, poniewaz juz jest koniec wakacji. Przeminely one bardzo szybko i juz nie wróca.... Chyba, ze za 10 miesiecy ;)

Mam nadzieje, ze moi koledzy i kolezanki wkroczyli pozytywnie w nowy rok szkolny. Szczerze? To ja juz sie nie moglam doczekac, by wejsc w mury naszej szkoly i zaczac nowy rok szkolny.

 Jak minely wakacje? Hmm… Zapytalam sie niektórych uczniów: Jaka ocene postawilabys / postawilbys tegorocznym wakacjom? Pozwolilam sobie wyliczyc srednia tych wszystkich ocen… Wychodzi na to, ze wakacjom bardzo duzo brakuje do wyróznienia. Srednia wynosi 4,17… W skali od 1-6, ani jeden uczen nie dal oceny celujacej, ale takze nie bylo ocen niedostatecznych i dopuszczajacych. Bylo duzo ocen dobrych, mniej ocen bardzo dobrych, a najmniej dostatecznych. Czyli wakacje nie byly, az tak zle… Pogoda nam nie dopisala (o czym mówili moi koledzy i kolezanki), albo po prostu tych wakacji bylo za malo! Dalej wolelibysmy miec czas laby ;)

 Uczniowie spedzili wolny czas ze znajomymi, rodzina, poznali takze nowe, ciekawe osoby, wyjechali nad morze, w góry, gdziekolwiek.

Wiele osób sie nudzilo albo marnowalo swój czas, ale niektórzy odrobili zaleglosci w filmach, serialach czy ksiazkach. Uczyli sie tez nowych rzeczy i cwiczyli to, co ich interesuje (np. jezyk koreanski)

Ja smialo moge stwierdzic, ze te wakacje zapamietam na zawsze. Troszke sie nudzilam, ale mniejsza o to… Spelnilam jedno z moich wielu marzen. Spotkalam osobe, z która znalam sie tylko przez Internet. Mimo tylu kilometrów ta osoba odwiedzila mnie i to byly dwa z najlepszych dni moich wakacji.

A teraz nadszedl czas dla szkoly…Wiec do dziela ;)

 

 

Maria Sosna

 

Szkoła w pilotażu programowania

 

mPotęga

niebieska-linia-logo

OGÓLNOPOLSKIE POGOTOWIE DLA OFIAR PRZEMOCY W RODZINIE "NIEBIESKA LINIA"

801 120 002

TELEFON ZAUFANIA DS PRZEMOCY W RODZINIE

33 851 29 29

WIĘCEJ NA:

www.gops.chybie.samorzady.pl

moodle

© 2015 Gimnazjum w Chybiu