• Gimnazjum w Chybiu
  Gimnazjum w Chybiu

  Gimnazjum w Chybiu

 • PTTK
  PTTK

  Chodzimy w góry...

 • Edukacja regionalna
  Edukacja regionalna
 • Comenius
  Comenius

  Poznajemy inne kraje...

 • Sport
  Sport

  Ćwiczymy bo lubimy...

Gry komputerowe - za i przeciw

Na swiecie zapanowaly gry komputerowe. Ja sam bardzo lubie w nie grac. Jednymi z moich ulubionych sa GTA 5, Max Payne czy Need For Speed... Sa gry "fajne", oraz gry, które szczerze mówiac mnie irytuja! Sa to na przyklad Symulatory (farma i autobusy.) Na podstawie gier w które gralem, albo które znam i niezbyt mi sie podobaja; postanowilem sporzadzic za i przeciw grom komputerowym. Przedstawie to na przykladach kilku gier

 

GTA 5: Ta gra gospodaruje nasz wolny czas (baaardzo duzo czasu), niestety jednak gdy spedzamy za duzo czasu na grze to ona uzaleznia nas od siebie i czasem przechodzi w jawe (np. slyszalem o przypadku, gdy mezczyzna gral za duzo w GTA i pózniej wyszedl na ulice i zaczal strzelac.)

 The Evil Within: Fajnie jest grac w gry o tematyce horroru, lecz niestety pózniej bardzo sie boimy zasypiac w ciemnosci...

 Sherlock Holmes to inspiracyjna gra dla ludzi, którzy chca zostac detektywami, lecz pokazuje ona zbyt latwa wersje prawdziwego zycia detektywa.

 Max Payne to gra, ukazujaca zycie detektywa, który walczy z wrogami, poniewaz oni odebrali mu najwazniejsza rzecz w zyciu- rodzine. Gra pokazuje, ze nie zawsze zemsta jest oplacalna, a ludzie nie panuja nad soba i swoimi emocjami... Nie powinno sie mscic na innych!

Dzieki Batmanowi, w Gotham spadla przestepczosc, a pokazuje to, ze warto pomagac. Lecz nie kazdy moze zostac Batmanem, poniewaz zawód bohatera jest niebezpieczny.

Need for Speed zapewnia rozrywke w formie wyscigów samochodowych i rozmaitych tuningów. Chociaz odbywaja sie tam nielegalne wyscigi; to i tak jest to naprawde wciagajaca gra (na pewno lepsza od Colina, czyli najtanszej grze o wyscigach samochodowych)

 To byly gry za którymi "przepadam." Teraz nadszedl czas na gry, których wady móglbym wymieniac non stop!

Minecraft to jest gra w której buduje sie rozmaite rzeczy (np. domy czy jaskinie.) Minusem jest to, ze oprócz tego nie mozna tam nic ciekawego znalezc

Symulatory to typowe gry dla mlodszych graczy, którzy ucza sie na przyszlosc. Ludzie! Prosze Was... Jak mozna grac w Symulatory? Przeciez mozna na zywo np. wsiasc na traktor i sobie nim pojezdzic... Nie rozumiem tego.

Knack (pierwsza gra na PS4) to monotonna gra, w której chodzi sie malym robotem, który w miare czasu i ilosci pochlaniajacych przed niego rzeczy; rozrasta sie. Knack to gra nic nie rózniaca sie od swoich poprzednich wersji, np: Crash Bandi Cout... Czyli to kolejna taka sama, bajkowa gra. To zupelnie nic nowego i w dodatku nic nas nie uczy...

Do kazdej z gier jaka istnieje, mozna by bylo podac za i przeciw. Ale to nie wszystko... Gry powinno wybierac sie rozwaznie i wedlug swoich zainteresowan, a wciagna nas one i bedziemy z nich zadowoleni ;)

Pozdrawiam: Pawel.

 

Szkoła w pilotażu programowania

 

mPotęga

niebieska-linia-logo

OGÓLNOPOLSKIE POGOTOWIE DLA OFIAR PRZEMOCY W RODZINIE "NIEBIESKA LINIA"

801 120 002

TELEFON ZAUFANIA DS PRZEMOCY W RODZINIE

33 851 29 29

WIĘCEJ NA:

www.gops.chybie.samorzady.pl

moodle

© 2015 Gimnazjum w Chybiu