• Gimnazjum w Chybiu
  Gimnazjum w Chybiu

  Gimnazjum w Chybiu

 • PTTK
  PTTK

  Chodzimy w góry...

 • Edukacja regionalna
  Edukacja regionalna
 • Comenius
  Comenius

  Poznajemy inne kraje...

 • Sport
  Sport

  Ćwiczymy bo lubimy...

Poznajcie mnie

Siema, nazywam sie Pawel Kocur. Chodze do 2 klasy gimnazjum. Interesuje sie policja, wojskiem i tajnymi sluzbami specjalnymi. W wolnym czasie lubie grac z ziomkami i bratem w pilke. Gdy na dworze jest zima i pada snieg, wykorzystuje ten czas na moje talenty kulinarne. Moim hobby jest granie na Playstation 3 i kolekcjonowanie gier. Moimi ulubionymi gatunkami filmowymi sa: horror i filmy akcji. Horror, który bardzo lubie to Paranormal Activity (wszystkie czesci), oraz film akcji, który jest moim ulubionym to Niezniszczalni (równiez wszystkie czesci.) Po tylu inspiracjach filmowych, sam postanowilem nakrecic swój horror pt.: „Nawiedzona ulica.” Bede tutaj pisal opinie gier w które juz gralem, oraz filmów, które obejrzalem. Jezeli chcecie cos wiecej o mnie, to piszcie na Facebooku.(https://www.facebook.com/profile.php?id=100004332912865)

 

 

 

Szkoła w pilotażu programowania

 

mPotęga

niebieska-linia-logo

OGÓLNOPOLSKIE POGOTOWIE DLA OFIAR PRZEMOCY W RODZINIE "NIEBIESKA LINIA"

801 120 002

TELEFON ZAUFANIA DS PRZEMOCY W RODZINIE

33 851 29 29

WIĘCEJ NA:

www.gops.chybie.samorzady.pl

moodle

© 2015 Gimnazjum w Chybiu