• Gimnazjum w Chybiu
  Gimnazjum w Chybiu

  Gimnazjum w Chybiu

 • PTTK
  PTTK

  Chodzimy w góry...

 • Edukacja regionalna
  Edukacja regionalna
 • Comenius
  Comenius

  Poznajemy inne kraje...

 • Sport
  Sport

  Ćwiczymy bo lubimy...

One Direction

Tym razem postanowilam napisac cos o moim ulubionym zespole One Direction. Jestem ich fanka, czyli Directionerka, wiec moze nie zdziwi Was to, ze o nich pisze.

 

 24 pazdziernika o godzinie 17 wyszedl ich nowy teledysk, do piosenki „Steal my girl”http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UpsKGvPjAgwPiosenka miala swoja oficjalna premiere 29 wrzesnia 2014 roku, jednak wyciekla do internetu dzien wczesniej. Utwór jest pierwszym singlem promujacym najnowsza plyte zespolu - 'FOUR'. Teledysk ukazal sie 24 pazdziernika. Jego rezyserami sa bracia Benjamin i Gabe Turnerowie. Sceny zostaly nakrecone w parku Vasquez Rocks w Californi. W teledysku goscinnie wystapil amerykanski aktor, rezyser i producent - Danny DeVito. (zródlo: Tekstowo.pl)

Gdy tylko zobaczylam ten teledysk od razu mialam ciarki i lzy pojawily mi sie w oczach.  I pomyslalam, ze jest on niesamowity, a ja jestem dumna z chlopców (w sumie to raczej juz mezczyzn.)

Piosenka jest o milosci chlopaka do dziewczyny i o tym jaka to ona jest idealna, jak kazdy chce mu ja ukrasc, bo jest taka wspaniala… Po prostu kolejna ballada milosna, jak wiele ich piosenek. Lecz teledysk nie jest w ogóle zwiazany z ta piekna piosenka.

 Danny Devito gra rezysera teledysku, który jest równoczesnie teledyskiem „Steal my girl” (skomplikowane, wiem.) Po prostu obejrzycie go, a zrozumiecie ;)

A wiec Danny Devito nadaje kazdemu z czlonków One Direction typ; Harry to milosc, Niall to swiatlo, Liam to moc, Louis to niebezpieczenstwo, a Zayn to tajemnica. Zgadzam sie z prawie kazdym nadanym typem, prócz typem Louisa… On nie jest niebezpieczny, wedlug mnie to taka za przeproszeniem „Sierotka Marysia” Hah!

 Akcja rozgrywa sie na „pustyni”, chlopcy maja tchnac zycie w te „pustynie”

i zlikwidowac swoje zahamowania. Wystepuje tam wiele ciekawych postaci, które tak jakby koloryzuja jeszcze bardziej ten teledysk. Sa to miedzy innymi: sumo, masajowie, baletnice (nie tylko, ale ogólnie tancerze), orkiestra, akrobaci, mimowie, aktorzy grajacy ekipe produkcyjna czy nawet malpa! Oczywiscie oni wszyscy zapelniaja ten teledysk i sprawiaja, ze jest  inny niz reszta.

Takze inne detale, jak na przyklad balony, pilki, deszcz czy zwykle wstazki od tancerzy- sprawiaja, ze jeszcze bardziej zakochuje sie w tym teledysku i moje serce staje w kazdym momencie!

 Maria Sosna

 

Szkoła w pilotażu programowania

 

mPotęga

niebieska-linia-logo

OGÓLNOPOLSKIE POGOTOWIE DLA OFIAR PRZEMOCY W RODZINIE "NIEBIESKA LINIA"

801 120 002

TELEFON ZAUFANIA DS PRZEMOCY W RODZINIE

33 851 29 29

WIĘCEJ NA:

www.gops.chybie.samorzady.pl

moodle

© 2015 Gimnazjum w Chybiu