• Gimnazjum w Chybiu
  Gimnazjum w Chybiu

  Gimnazjum w Chybiu

 • PTTK
  PTTK

  Chodzimy w góry...

 • Edukacja regionalna
  Edukacja regionalna
 • Comenius
  Comenius

  Poznajemy inne kraje...

 • Sport
  Sport

  Ćwiczymy bo lubimy...

Piraci z Karaibów

Piraci z Karaibów to wedlug mnie naj-naj-naj-najfajnieszy film przygodowy jaki istnieje!

Nie mówie tu tylko o ciekawej akcji na morzu,  bitwach morskich czy poszukiwaniach skarbu. Chodzi tez o to, ze super jest obejrzec film o wyspach karaibskich, a aktorzy to juz swoja droga! Wszystko jest pieknie zgrane z fabula i tworzy cudowna calosc. Wszystkie cztery czesci sa swietne, ale wedlug mnie ta jedyna jest film „Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka”, poniewaz bardzo podoba mi sie kapitan, który ma zamiast brody osmiornice, a gdy na koncu chca go wyeliminowac, to okazuje sie, ze jego serce jest w tytulowej skrzyni umarlaka!

 

Gdy tylko zobaczylem pierwsza czesc to od razu poszperalem na Internecie i znalazlem reszte. Tak mnie wciagnal ten film, ze po prostu jestem nim zachwycony! Polecam go kazdemu ;)

Moja ulubiona postacia jest oczywiscie Jack Sparrow, którego gra Johnny Deep. Ubóstwiam tego aktora za wiele jego ciekawych ról, miedzy innymi w filmach: „Alicja w Krainie Czarów”, „Edward Nozycoreki” czy „Charlie i fabryka czekolady.”

Kolejnym plusem tego filmu jest to, ze jest tam magicznie przedstawiony swiat… Mamy juz film, gre lego, fajnie by bylo, gdyby zostala stworzona normalna gra na temat „Piratów z Karaibów”!

Lubie wszystko, co jest o piratach i o morzu, poniewaz sadze, ze akcje i dzialania piratów; zachecaja nas to do podrózowania i to wlasnie dzieki temu postanowilem w przyszlosci wyruszyc w podróz dookola swiata.

 Pawel ;)

 

Szkoła w pilotażu programowania

 

mPotęga

niebieska-linia-logo

OGÓLNOPOLSKIE POGOTOWIE DLA OFIAR PRZEMOCY W RODZINIE "NIEBIESKA LINIA"

801 120 002

TELEFON ZAUFANIA DS PRZEMOCY W RODZINIE

33 851 29 29

WIĘCEJ NA:

www.gops.chybie.samorzady.pl

moodle

© 2015 Gimnazjum w Chybiu