• Gimnazjum w Chybiu
  Gimnazjum w Chybiu

  Gimnazjum w Chybiu

 • PTTK
  PTTK

  Chodzimy w góry...

 • Edukacja regionalna
  Edukacja regionalna
 • Comenius
  Comenius

  Poznajemy inne kraje...

 • Sport
  Sport

  Ćwiczymy bo lubimy...

Życzenia do św. Mikołaja

Mikolajki juz za pasem… Wiec powinnismy zastanowic sie nad naszymi zyczeniami do swietego Mikolaja.

 

 Pamietam, ze jak bylam mlodsza to zawsze prosilam o zdrowie dla rodziców i o rózne sprawy prywatne (albo po prostu wiecej rzeczy nie pamietam XD) Pisalam to na kartce i dawalam do okna. Pózniej jakims „magicznym” sposobem to znikalo! Pamietam tez, ze zawsze gdy dostawalam juz upominki, wmawiano mi, ze dorosli spotkali swietego Mikolaja i on z powodu nadmiaru czasu nie mógl do mnie przyjsc osobiscie. Jasne, jasne… Choc juz dawno znam prawde, to w sumie chyba  rok temu; wmawiano mi takie cos…

W tym roku juz sie w „zyczenia do Mikolaja” nie bawie, poniewaz upominek dawno dostalam. Plyta One Direction pt.: „Four” byla strzalem w dziesiatke! Ale tak czy siak; dochodze do wniosku, ze co chwila cos otrzymuje, wiec mi to nie przeszkadza, ze akurat w dzien Mikolaja nic nie dostane ;)

 Od tego roku bede tez inaczej patrzyla na ta swieta, poniewaz mam swojego prywatnego Mikolaja - siostrzenca w domu i jego kazdy usmiech jest dla mnie lepszy niz jakikolwiek upominek!

 W tym roku Mikolajki sa w sobote, ale „Mikolaj” odwiedzi nas pewnie jak co roku w szkole, jeszcze w tym tygodniu. Yay! Zycze Wam, aby Wasze „zyczenia do swietego Mikolaja” sie spelnily, poniewaz to jest fajne uczucie, gdy dostajemy to, czego chcemy.

 Dzien mikolajek,

To nie dzien bajek,

Tu wszystko stac prawdziwe sie moze,

Wiec jesli wierzysz w swietego Mikolaja

Mozesz byc pewny - on Ci pomoze!

 Maria Sosna

 

Szkoła w pilotażu programowania

 

mPotęga

niebieska-linia-logo

OGÓLNOPOLSKIE POGOTOWIE DLA OFIAR PRZEMOCY W RODZINIE "NIEBIESKA LINIA"

801 120 002

TELEFON ZAUFANIA DS PRZEMOCY W RODZINIE

33 851 29 29

WIĘCEJ NA:

www.gops.chybie.samorzady.pl

moodle

© 2015 Gimnazjum w Chybiu