• Gimnazjum w Chybiu
  Gimnazjum w Chybiu

  Gimnazjum w Chybiu

 • PTTK
  PTTK

  Chodzimy w góry...

 • Edukacja regionalna
  Edukacja regionalna
 • Comenius
  Comenius

  Poznajemy inne kraje...

 • Sport
  Sport

  Ćwiczymy bo lubimy...

Czy jesteśmy idealni?

 Co to znaczy byc idealnym? W sumie to nikt tego nie wie. Nikt nie jest idealny i moze nikt nie bedzie… Kazdy ma swoje wady, ale kazdy nadrabia to tez swoimi zaletami. Ludzie sa rózni, wiec nie sa tacy sami.

 

Czy to prawda, ze na swiecie istnieje kilka naszych sobowtórów? Byc moze… Ale tak czy tak, kazdy z nas jest jedyny i niepowtarzalny.

 Znam wiele przypadków, ze dziewczyny (rzadziej chlopcy) widzac jakas gwiazde/ idola/ wymarzonego chlopaka czy dziewczyne- od razu mówia, ze jest ta osoba idealna. Sama tak mówilam o One Direction i innych osobach, ale przeszlo mi, poniewaz nikt nie jest idealny ;)

Po prostu jestesmy zachwyceni wygladem/ charakterem/ sposobem zycia tej osoby i tak uwazamy… Dziwne.

 Nie rozumiem osób, które uwazaja sie za przyklady perfekcji i prawdziwego idealu. Wedlug mnie to sciema i te osoby same sie oszukuja. Jak juz wczesniej wspomnialam- nikt nie jest idealny, moze po prostu mu sie uklada…

 Sama nie jestem idealna. Kiedys dazylam do tego by byc jak najlepsza, a teraz? Teraz tez sie bardzo staram i przykladam reke do kazdej pracy, która wykonuje; staram sie to robic rzetelnie, aby miec z tego korzysci i radosc. Nie zawsze mi sie udaje, ale cóz… Staram sie coraz to lepiej pisac, poniewaz jak przejrzalam sobie moje wczesniejsze artykuly - zostawie to bez komentarza. Mam nadzieje, ze Wam sie podoba to co pisze, poniewaz mi to sprawia przyjemnosc i chce to robic jak najlepiej.

 Reasumujac:

- warto starac sie byc jak najlepszym, nawet jesli nie bedziemy idealni,

- kazdy z nas jest jedyny i niepowtarzalny,

- zyjmy pelnia zycia i nie przejmujmy sie innymi (ale tez bez przesady)

- uczmy sie na bledach i nie patrzmy sie wstecz ;)

 Pozdrawiam Was bardzo goraco:

 

 

Maria Sosna 

 

Szkoła w pilotażu programowania

 

mPotęga

niebieska-linia-logo

OGÓLNOPOLSKIE POGOTOWIE DLA OFIAR PRZEMOCY W RODZINIE "NIEBIESKA LINIA"

801 120 002

TELEFON ZAUFANIA DS PRZEMOCY W RODZINIE

33 851 29 29

WIĘCEJ NA:

www.gops.chybie.samorzady.pl

moodle

© 2015 Gimnazjum w Chybiu