• Gimnazjum w Chybiu
  Gimnazjum w Chybiu

  Gimnazjum w Chybiu

 • PTTK
  PTTK

  Chodzimy w góry...

 • Edukacja regionalna
  Edukacja regionalna
 • Comenius
  Comenius

  Poznajemy inne kraje...

 • Sport
  Sport

  Ćwiczymy bo lubimy...

Koniec roku szkolnego

To już koniec roku szkolnego… Zaczynają się wakacje! Czas tak zwanej laby oraz odpoczynku przed nowym rokiem szkolnym.

 Kończy się moja przygoda zwana „gimnazjum.” Ja i moi rówieśnicy z klas trzecich po wakacjach rozpoczynamy „nowy rozdział życia”- tak jak to sobie nazywam. Nowe szkoły, nowi znajomi i nowe doświadczenia. Z jednej strony to bardzo dobrze, ponieważ „rozwiniemy skrzydła i polecimy w dalszym ciągu zwiedzać świat.” Może to dziwnie brzmi, ale ile w tym prawdy!

 Trzy lata minęły jak z bicza strzelił! Pamiętam jeszcze ognisko integracyjne w pierwszej klasie, czy nawet patrząc w dalszą przeszłość- „dni otwarte” dla klas szóstych, gdy rocznik ’97, który był wtedy w drugiej klasie miał projekt na temat jedzenia!

 Bywało lepiej, bywało gorzej… Dużo się wydarzyło i zmieniło, lecz wspomnienia zostaną na zawsze. W sumie to znam osoby, które gimnazjum uważały za najgorszy okres w swoim życiu. Dla mnie to był ciekawy czas, w którym poznałam swoje „prawdziwe ja.”

 Chciałabym tutaj na forum podziękować za te trzy lata! Dziękuję bardzo i życzę wszystkiego co najlepsze! ;)

 Maria Sosna <3

 

 

 

 

Szkoła w pilotażu programowania

 

mPotęga

niebieska-linia-logo

OGÓLNOPOLSKIE POGOTOWIE DLA OFIAR PRZEMOCY W RODZINIE "NIEBIESKA LINIA"

801 120 002

TELEFON ZAUFANIA DS PRZEMOCY W RODZINIE

33 851 29 29

WIĘCEJ NA:

www.gops.chybie.samorzady.pl

moodle

© 2015 Gimnazjum w Chybiu